Běhání je super, ale občas to chce změnu

Občas cítím, že potřebuju nutně změnit pohyb, abych si běhání nezprotivila. Sport beru jako antistres, což znamená, že si takovou hodinku s endorfiny snažím dopřát každý den, obzvlášť teď v zimě, když je pořád tma a všichni kolem protivní. Čím běh prokládám?

Jak posilovat při běhání: Dost bylo cukroví

A je to. Vánoce jsou za námi a nezbývá, než si sáhnout do svědomí. Takže? Kolik cukroví padlo? Já se přiznávám bez mučení, maminčiným perníčkům jsem neodolala. No nic, stalo se, jde se makat.

Přejeme krásné Vánoce!

V průBĚHU roku jsme pořád v BĚHU. Nejen Vánoce jsou ideální příležitost k tomu, kdy vystoupit z každodenního koloBĚHU a užít si trochu životaBĚHU. <3 

Jak nahradit cukr ve vánočním cukroví

Receptů na “zdravé” vánoční cukroví je plný internet. Nauč se vybírat a zvažovat, jestli bezlepková varianta nebo ta bez laktózy je ta nejvhodnější. Mnohdy totiž bývá mouka a lepek nahrazené dvojnásobným množstvím cukru. Takže vlastně žádná výhra.

Klára na Olympiádu a my s ní

S Klárou Křížovou mě seznámila naše společná kamarádka a já zjistila, že Klárčina cesta za snem je poměrně klikatá a vůbec ne tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát. 

1. stránka z celkem 3123
Sdílej