Běžecký závod v srdci Bílých Karpat

Sobota 19.5.2018 – 2.ročník a součást běžeckého seriálu www.behyzlin.cz

Běh Jižními Svahy
10.2.
Sri Chinmoy
4.3.
Josefský běh
17.3.
Zlínská lesní hodinovka
14.4.
miomoveRUN
19.5.
Běh Olympijského dne
20.6.
Strojařská desítka
8.9.
Slopenská 10
16.9.
Kovářská pětka
6.10.
Běh přes Val. kotáry
14.10.
Sri Chinmoy
4.11.
Mikulášský běh
8.12.
Štěpánský běh
26.12.
Silvestrovský běh
31.12.

Kopanická 10

Délka trati: 10,6 km
Nastoupáno: 360 m
Nejnižší bod: 380 m n.m
Nejvyšší bod: 654 m n.m
Občerstvení po trati: 2x

Kopanický půlmaraton

Délka trati: 21,2 km
Nastoupáno: 720 m
Nejnižší bod: 380 m n.m
Nejvyšší bod: 654 m n.m
Občerstvení po trati: 5x

Termín a místo konání

Sobota 19.5.2018, Žítková (CZ), u 4* hotelu KOPANICE.

Registrace

07:30 až 09:15 hodin

Start půlmaratonu

09:30 hodin

Start kopanické 10

09:45 hodin

Cena registrace

On-line přes registrační formulář 250 Kč

Na místě v den závodu 350 Kč

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Malaníková
E-mail: miomoverun@miomove.com

Výzva i pro tebe…

závodu se zúčastní profesionální triatlet Petr Vabroušek
a jeho už mnohem rychlejší stín – syn Filip.

Ty nebo já …

19. května můžeš zjistit, jak na tom jsi ty…

Nebojíš se výzvy … ?

tak se uvidíme na startu.

Registrace

Pohlaví

Předběžný výběr závodu

10 + 3 =

Seznam On-line registrovaných závodníků

1Petr VabroušekpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČeská republika
2Filip Vabroušek10kmE muži 19 - 39 letZlínČeská republika
3Karla PanáčkovápůlmaratonK ženy 40 a více letDambořiceČR
4Eva Malkova10kmB ženy 19 - 39 letSlavicinCeska republika
5Jana Otavová10kmB ženy 19 - 39 letSlavičínČeská republika
6Tomáš Skok10kmE muži 19 - 39 letLuhačovice Česká republika
7Jaroslav10kmF muži 40 - 49 letLuhačoviceČeská republika
8Pavel GabrhelpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
9Juraj RiečičiarpůlmaratonN muži 40 - 49 letDolní Lhota u LuhačovicČeská republika
10Michael SolařpůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínCZ
11Dalibor Jedlička10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
12Radim LeciánpůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínčr
13Veronika Német10kmB ženy 19 - 39 letSlavičín ČR
14Roman Šimoník10kmF muži 40 - 49 letNávojná 70ČR
15Ivan Vavrík10kmG muži 50 - 59 letTrenčínSlovensko
16Jana Mynaříková10kmB ženy 19 - 39 letUherský BrodČeská republika
17Luděk Machura10kmF muži 40 - 49 letSlavičínČéská
18Yuriy ShvedpůlmaratonO muži 50 - 59 letZlinUkraine
19Stanislav Tlach10kmE muži 19 - 39 letSumiceČeská Republika
20Monika Slováčková10kmC ženy 40 a více letZlínČeské republika
21jitka10kmC ženy 40 a více letostravacr
22Marek SojapůlmaratonM muži 19 - 39 letBojkovicečr
23Eva KučerovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letLukovČR
24Eduard ChudárekpůlmaratonO muži 50 - 59 letKněžpole 81ČR
25Marcela Sklenářová10kmC ženy 40 a více letZlínČR
26Karel VrubelpůlmaratonO muži 50 - 59 letŽelechovice nad DřevnicíČR
27Milan ZvonekpůlmaratonM muži 19 - 39 letValašské KloboukyČR
28Josef Kohout10kmD muži do 18ti letŽítkováČesko
29Kateřina Nováková10kmB ženy 19 - 39 letHodonínČR
30Jaroslav PodhajskýpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
31Pavel Pekař10kmE muži 19 - 39 letLukov u ZlínaČR

Partneři

Centrum polymerních systémů
miomove
HD GEO

Na závod přispěli:

Sdílej