Běžecký závod v srdci Bílých Karpat

Sobota 19.5.2018 – 2.ročník a součást běžeckého seriálu www.behyzlin.cz

Běh Jižními Svahy
10.2.
Sri Chinmoy
4.3.
Josefský běh
17.3.
Zlínská lesní hodinovka
14.4.
miomoveRUN
19.5.
Běh Olympijského dne
20.6.
Strojařská desítka
8.9.
Slopenská 10
16.9.
Kovářská pětka
6.10.
Běh přes Val. kotáry
14.10.
Sri Chinmoy
4.11.
Mikulášský běh
8.12.
Štěpánský běh
26.12.
Silvestrovský běh
31.12.

Kopanická 10

Délka trati: 10,6 km
Nastoupáno: 360 m
Nejnižší bod: 380 m n.m
Nejvyšší bod: 654 m n.m
Občerstvení po trati: 2x

Kopanický půlmaraton

Délka trati: 21,2 km
Nastoupáno: 720 m
Nejnižší bod: 380 m n.m
Nejvyšší bod: 654 m n.m
Občerstvení po trati: 5x

Termín a místo konání

Sobota 19.5.2018, Žítková (CZ), u 4* hotelu KOPANICE.

Registrace

07:30 až 09:15 hodin

Start půlmaratonu

09:30 hodin

Start kopanické 10

09:45 hodin

Cena registrace

On-line přes registrační formulář 250 Kč

Na místě v den závodu 350 Kč

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Malaníková
E-mail: miomoverun@miomove.com

Online registrace ukončena 13.5. 23:59

Prosíme, aby byly platby připsány na účet číslo: 4138186379 / 0800 nejpozději do St 16.5.2018.

Seznam On-line registrovaných závodníků

1Petr VabroušekpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČeská republika
2Filip Vabroušek10kmE muži 19 - 39 letZlínČeská republika
3Karla PanáčkovápůlmaratonK ženy 40 a více letDambořiceČR
4Eva Malkova10kmB ženy 19 - 39 letSlavicinCeska republika
5Jana Otavová10kmB ženy 19 - 39 letSlavičínČeská republika
6Tomáš Skok10kmE muži 19 - 39 letLuhačovice Česká republika
7Jaroslav10kmF muži 40 - 49 letLuhačoviceČeská republika
8Pavel GabrhelpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
9Juraj RiečičiarpůlmaratonN muži 40 - 49 letDolní Lhota u LuhačovicČeská republika
10Michael SolařpůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínCZ
11Dalibor Jedlička10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
12Radim LeciánpůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínčr
13Veronika Német10kmB ženy 19 - 39 letSlavičín ČR
14Roman Šimoník10kmF muži 40 - 49 letNávojná 70ČR
15Ivan Vavrík10kmG muži 50 - 59 letTrenčínSlovensko
16Jana Mynaříková10kmB ženy 19 - 39 letUherský BrodČeská republika
17Luděk Machura10kmF muži 40 - 49 letSlavičínČéská
18Yuriy ShvedpůlmaratonO muži 50 - 59 letZlinUkraine
19Stanislav Tlach10kmE muži 19 - 39 letSumiceČeská Republika
20Monika Slováčková10kmC ženy 40 a více letZlínČeské republika
21jitka10kmC ženy 40 a více letostravacr
22Marek SojapůlmaratonM muži 19 - 39 letBojkovicečr
23Eva KučerovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letLukovČR
24Eduard ChudárekpůlmaratonO muži 50 - 59 letKněžpole 81ČR
25Marcela Sklenářová10kmC ženy 40 a více letZlínČR
26Karel VrubelpůlmaratonO muži 50 - 59 letŽelechovice nad DřevnicíČR
27Milan ZvonekpůlmaratonM muži 19 - 39 letValašské KloboukyČR
28Josef Kohout10kmD muži do 18ti letŽítkováČesko
29Kateřina Nováková10kmB ženy 19 - 39 letHodonínČR
30Jaroslav PodhajskýpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
31Pavel Pekař10kmE muži 19 - 39 letLukov u ZlínaČR
32Lukáš ZvonekpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČeská republika
33Pavel HájekpůlmaratonM muži 19 - 39 letŠtípačr
34Radek Milička10kmD muži do 18ti letPitínČeská republika
35Jan Kučera10kmE muži 19 - 39 letLukovČR
36Ivana Polanská10kmC ženy 40 a více letZlínČeská republika
37Petr STARÝ10kmG muži 50 - 59 letUherský Brodčr
38Lukáš Fiodor10kmD muži do 18ti letSlopnéČeská republika
39Helena Chromeková10kmB ženy 19 - 39 letSlavičínČeská republika
40Martin KadlecpůlmaratonM muži 19 - 39 letUherský BrodČeská Republika
41Ervín Páleník10kmG muži 50 - 59 letTrenčínSlovenská republika
42Tomáš Slavík10kmF muži 40 - 49 letZlínCZ
43Jakub SporekpůlmaratonM muži 19 - 39 letHolešovČR
44Bruno Hejl10kmD muži do 18ti letBojkoviceČeská republika
45Jana ŽaludkovápůlmaratonK ženy 40 a více letZlínČR
46Martin ŠenkýřpůlmaratonN muži 40 - 49 letKojetinČeská republika
47Zuzana Šenkyřova10kmB ženy 19 - 39 letKojetinČeská republika
48Michal VaculíkpůlmaratonM muži 19 - 39 letŠtítná nad VláříČeská republika
49Marek SpurnýpůlmaratonN muži 40 - 49 letMachová 233ČR
50ROMAN BUBLÁKpůlmaratonN muži 40 - 49 letLUHAČOVICECZ
51Jan ZvonekpůlmaratonM muži 19 - 39 letBrumov-BylniceČeská republika
52Patrik Krkoška10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
53Jana Bílková10kmB ženy 19 - 39 letZlínČR
54Tomas Vitek10kmE muži 19 - 39 letZlinCR
55Lenka Jašková10kmC ženy 40 a více letZlínČeská republika
56Marek ChmelapůlmaratonN muži 40 - 49 letPrakšice ČR
57Vlastimil MartinátpůlmaratonN muži 40 - 49 letŠtítná nad VláříCZ
58Rostislav KadlčíkpůlmaratonN muži 40 - 49 letVlčnovČeská republika
59Milan KopppůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínCR
60Michal Katerinjuk10kmF muži 40 - 49 letVlčkováČR
61Ladislav KaššapůlmaratonN muži 40 - 49 letPotečČR
62Jakub Kašša10kmE muži 19 - 39 letPotečČR
63Václav BurdapůlmaratonN muži 40 - 49 letValašské MeziříčíCZE
64David VýmolapůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín 5Česká republika
65Tomáš HamerníkpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
66Michal NožičkapůlmaratonM muži 19 - 39 letUHČR
67Veronika MahdalovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letUherský BrodČR
68Martin CíchapůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín - MalenoviceČR
69Jan Pinkas10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
70Lenka Pinkasová10kmB ženy 19 - 39 letZlínČR
71Martin UkušpůlmaratonM muži 19 - 39 letKvětnáČeská republika
72Lucia FriedlaenderovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letZlínČR
73Jiří SvětinskýpůlmaratonM muži 19 - 39 letHlukCZ
74Jana Kotasová10kmC ženy 40 a více letZlínČeská republika
75Zdeněk Klabačka10kmF muži 40 - 49 letUherský BrodČR
76Petra TunysovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letNapajedlaČR
77Jaroslav ČtvrtlíkpůlmaratonN muži 40 - 49 letValašské KloboukyČR
78Martin SadílekpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
79David KovářpůlmaratonN muži 40 - 49 letOtrokoviceČR
80Adam ŘíhapůlmaratonL muži do 18ti letDrslaviceČeská republika
81Pavel Pleva10kmE muži 19 - 39 letZlínČeská republika
82Martin Šenkýř10kmD muži do 18ti letKojetinČesko
83Martin Vaculík10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
84Kateřina Kadlecova10kmC ženy 40 a více letBojkoviceČR
85Juraj TóthpůlmaratonM muži 19 - 39 letIvanka pri DunajiSlovenská republika
86Ondřej Dvorský10kmB ženy 19 - 39 letZlínČR
87Šárka ValčíkovápůlmaratonK ženy 40 a více letSlavičínčeská republika
88Filip Zeman10kmF muži 40 - 49 letBrnoČeská republika
89Jaroslav Gajdošík10kmE muži 19 - 39 letFryštákČeská republika
90Jan PražanpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČeská Republika
91Alena10kmC ženy 40 a více letSpytihnevČR
92Josef Sába10kmE muži 19 - 39 letSlavičínČeská republika
93Miroslav ZápecapůlmaratonM muži 19 - 39 letVelké KarloviceČR
94Josef HubáčekpůlmaratonN muži 40 - 49 letBílovice 545ČR
95Silvie Malíková10kmB ženy 19 - 39 letPrahaČR
96Magda Bravená10kmC ženy 40 a více letSpytihněv 288ČR
97Karel MachůpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín - MalenoviceČeská republika
98Pavel Fojtů10kmF muži 40 - 49 letValašské KloboukyČR
99Petr VidlářpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín - MalenoviceČeská republika
100Zuzana ŠvehlíkovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letBánovČeská Republika
101Jan MaděričpůlmaratonM muži 19 - 39 letUherské HradištěČeská Republika
102Michal Repta10kmE muži 19 - 39 letBrnoČR
103David Kubičík10kmF muži 40 - 49 letOtrokoviceČR
104Petr FojtíkpůlmaratonO muži 50 - 59 letBrumov-BylniceCzech Republic
105Zdeněk LasákpůlmaratonM muži 19 - 39 letUherský BrodČeská republika
106Tomáš Minařík10kmE muži 19 - 39 letZlín-ŠtípaČeská republika
107Martin Hečko10kmE muži 19 - 39 letZlínČR

Partneři

Centrum polymerních systémů
miomove
HD GEO

Na závod přispěli:

Sdílej