Rozběhni se s miomove!

Ano, ano! Je to tak. Kolem vývoje chytré boty miomove se toho teď hodně děje a aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se, že pro vás uspořádáme závod v srdci Bílých Karpat. Kopanickou desítku a půlmaraton jsme nazvali miomoveRUN. 

Proč zrovna v Bílých Karpatech? To nepochopíš, dokud se sem nezajedeš podívat. Zrodila se tu značka miomove, nápad na chytrou botu i naše nadšení pro běh. Zaručujeme, že na trase se nebudeš nudit ani chvilku. Všechny závodníky tu čekají takové výhledy, ze kterých je bude přecházet zrak. Přijeď se přesvědčit na vlastní oči.

Svou přítomností nás poctí i Miloš Škorpil, se kterým jsem se nedávno setkala na jeho Běžecké škole, fotoreport i rozhovor s Milošem jsou v progresu, brzy přidám. Tenhle nenápadný chlapík připravuje stále nové běžce na půlmaraton a maraton, radí jim, jak běhat, aby šetřili energii, ukazuje, jak běhat, aby to nebolelo, a ještě se u toho nikdy nezapomíná usmívat. Takovému životnímu optimismu se ubráníš jen stěží. Takže pokud tě něco zajímá ohledně techniky, životosprávy a čehokoli jiného, určitě přijeď. Odpoledne po závodech totiž pořádáme i tematický seminář s Milošem a dalšími, kteří mají do běhání co mluvit. Další info hledej na FB události.

Asi by bylo dobré zmínit i datum. Takže. V sobotu 16. 9. se potkáme v Žítkové u Hotelu Kopanice, kde to celé začíná a končí. Necháváme vyrábět startovní čísla a medaile pro každého, kdo se stihne zaregistrovat online (uzavíráme 10. 9.).

Na recepci Hotelu Kopanice si můžete zarezervovat ubytování, které je pro zúčastněné za zvýhodněnou cenu. Stejně tak máte možnost zarezervovat si masáž nebo wellness, to všechno předem, samozřejmě.

Těšíme se!

VPŘED! 

NENECHTE SI UJÍT miomove AKTUALITY