Propozice

Termín a místo:

Sobota 16.9.2017, Žítková (CZ)

Čas registrace:

V místě startu (hotel KOPANICE)
07:30 až 09:15 hodin

Start:

KOPANICKÝ PŮLMARATON 09:30 hodin

KOPANICKÁ DESÍTKA 09:45 hodin

Cíl:

KOPANICKÝ PŮLMARATON po dokončení druhého kola

KOPANICKÁ DESÍTKA po dokončení prvního kola

u hotelu KOPANICE

Dětský program:

Společně povzbudíme startující běžce a od 10:00 hodin začne dětský program
(v případě startu obou rodičů, lze po dohodě zajistit hlídání)

Kategorie

Kopanická 10

Junioři: skupina A – do 18 let*
Juniorky: skupina B – do 18 let*
Muži: skupina C
Ženy: skupina D

* do 18 let nutný souhlas rodičů či zástupce
* studenti do 18 let při on-line registraci startovné za 50 Kč
(rozdíl budeme vracet při registraci)

Kopanický půlmaraton

Muži: skupina E – 18 až 39 let
Muži: skupina F – 40 až 49 let
Muži: skupina G – 50 a více let
Ženy: skupina H – 18 až 39 let
Ženy: skupina I – 40 až 49 let
Ženy: skupina J – 50 a více let

* kategorie mohou být dle aktuálního zájmu upraveny

Startovné

Startovné pro on-line registraci ve výši 290,-Kč je možné uhradit převodem na č.ú. 4924776309 / 0800.
IBAN: CZ46 0800 0000 0049 2477 6309
BIC (SWIFT): GIBACZPX

Startovné na místě (bez on-line registrace) ve výši 350 Kč bude možné uhradit v hotovosti a to v den závodu při registraci.

V ceně startovného je i odpolední seminář s významnými hosty a občerstvením.
Kapacita sálu je omezená, doporučujeme tedy on-line registraci s uvedením, máte-li o seminář zájem, děkujeme.

Registrace on-line ukončena

Pro ty co to nestihli, možnost registrace v den závodu.

Kontakt:

Mgr. Barbora Malaníková
E-mail: miomoverun@miomove.com

Seznam On-line registrovaných závodníků

1Petr VabroušekpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČeská republika
2Filip Vabroušek10kmE muži 19 - 39 letZlínČeská republika
3Karla PanáčkovápůlmaratonK ženy 40 a více letDambořiceČR
4Eva Malkova10kmB ženy 19 - 39 letSlavicinCeska republika
5Jana Otavová10kmB ženy 19 - 39 letSlavičínČeská republika
6Tomáš Skok10kmE muži 19 - 39 letLuhačovice Česká republika
7Jaroslav10kmF muži 40 - 49 letLuhačoviceČeská republika
8Pavel GabrhelpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
9Juraj RiečičiarpůlmaratonN muži 40 - 49 letDolní Lhota u LuhačovicČeská republika
10Michael SolařpůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínCZ
11Dalibor Jedlička10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
12Radim LeciánpůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínčr
13Veronika Német10kmB ženy 19 - 39 letSlavičín ČR
14Roman Šimoník10kmF muži 40 - 49 letNávojná 70ČR
15Ivan Vavrík10kmG muži 50 - 59 letTrenčínSlovensko
16Jana Mynaříková10kmB ženy 19 - 39 letUherský BrodČeská republika
17Luděk Machura10kmF muži 40 - 49 letSlavičínČéská
18Yuriy ShvedpůlmaratonO muži 50 - 59 letZlinUkraine
19Stanislav Tlach10kmE muži 19 - 39 letSumiceČeská Republika
20Monika Slováčková10kmC ženy 40 a více letZlínČeské republika
21jitka10kmC ženy 40 a více letostravacr
22Marek SojapůlmaratonM muži 19 - 39 letBojkovicečr
23Eva KučerovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letLukovČR
24Eduard ChudárekpůlmaratonO muži 50 - 59 letKněžpole 81ČR
25Marcela Sklenářová10kmC ženy 40 a více letZlínČR
26Karel VrubelpůlmaratonO muži 50 - 59 letŽelechovice nad DřevnicíČR
27Milan ZvonekpůlmaratonM muži 19 - 39 letValašské KloboukyČR
28Josef Kohout10kmD muži do 18ti letŽítkováČesko
29Kateřina Nováková10kmB ženy 19 - 39 letHodonínČR
30Jaroslav PodhajskýpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
31Pavel Pekař10kmE muži 19 - 39 letLukov u ZlínaČR
32Lukáš ZvonekpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČeská republika
33Pavel HájekpůlmaratonM muži 19 - 39 letŠtípačr
34Radek Milička10kmD muži do 18ti letPitínČeská republika
35Jan Kučera10kmE muži 19 - 39 letLukovČR
36Ivana Polanská10kmC ženy 40 a více letZlínČeská republika
37Petr STARÝ10kmG muži 50 - 59 letUherský Brodčr
38Lukáš Fiodor10kmD muži do 18ti letSlopnéČeská republika
39Helena Chromeková10kmB ženy 19 - 39 letSlavičínČeská republika
40Martin KadlecpůlmaratonM muži 19 - 39 letUherský BrodČeská Republika
41Ervín Páleník10kmG muži 50 - 59 letTrenčínSlovenská republika
42Tomáš Slavík10kmF muži 40 - 49 letZlínCZ
43Jakub SporekpůlmaratonM muži 19 - 39 letHolešovČR
44Bruno Hejl10kmD muži do 18ti letBojkoviceČeská republika
45Jana ŽaludkovápůlmaratonK ženy 40 a více letZlínČR
46Martin ŠenkýřpůlmaratonN muži 40 - 49 letKojetinČeská republika
47Zuzana Šenkyřova10kmB ženy 19 - 39 letKojetinČeská republika
48Michal VaculíkpůlmaratonM muži 19 - 39 letŠtítná nad VláříČeská republika
49Marek SpurnýpůlmaratonN muži 40 - 49 letMachová 233ČR
50ROMAN BUBLÁKpůlmaratonN muži 40 - 49 letLUHAČOVICECZ
51Jan ZvonekpůlmaratonM muži 19 - 39 letBrumov-BylniceČeská republika
52Patrik Krkoška10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
53Jana Bílková10kmB ženy 19 - 39 letZlínČR
54Tomas Vitek10kmE muži 19 - 39 letZlinCR
55Lenka Jašková10kmC ženy 40 a více letZlínČeská republika
56Marek ChmelapůlmaratonN muži 40 - 49 letPrakšice ČR
57Vlastimil MartinátpůlmaratonN muži 40 - 49 letŠtítná nad VláříCZ
58Rostislav KadlčíkpůlmaratonN muži 40 - 49 letVlčnovČeská republika
59Milan KopppůlmaratonM muži 19 - 39 letZlínCR
60Michal Katerinjuk10kmF muži 40 - 49 letVlčkováČR
61Ladislav KaššapůlmaratonN muži 40 - 49 letPotečČR
62Jakub Kašša10kmE muži 19 - 39 letPotečČR
63Václav BurdapůlmaratonN muži 40 - 49 letValašské MeziříčíCZE
64David VýmolapůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín 5Česká republika
65Tomáš HamerníkpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
66Michal NožičkapůlmaratonM muži 19 - 39 letUHČR
67Veronika MahdalovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letUherský BrodČR
68Martin CíchapůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín - MalenoviceČR
69Jan Pinkas10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
70Lenka Pinkasová10kmB ženy 19 - 39 letZlínČR
71Martin UkušpůlmaratonM muži 19 - 39 letKvětnáČeská republika
72Lucia FriedlaenderovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letZlínČR
73Jiří SvětinskýpůlmaratonM muži 19 - 39 letHlukCZ
74Jana Kotasová10kmC ženy 40 a více letZlínČeská republika
75Zdeněk Klabačka10kmF muži 40 - 49 letUherský BrodČR
76Petra TunysovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letNapajedlaČR
77Jaroslav ČtvrtlíkpůlmaratonN muži 40 - 49 letValašské KloboukyČR
78Martin SadílekpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČR
79David KovářpůlmaratonN muži 40 - 49 letOtrokoviceČR
80Adam ŘíhapůlmaratonL muži do 18ti letDrslaviceČeská republika
81Pavel Pleva10kmE muži 19 - 39 letZlínČeská republika
82Martin Šenkýř10kmD muži do 18ti letKojetinČesko
83Martin Vaculík10kmE muži 19 - 39 letZlínČR
84Kateřina Kadlecova10kmC ženy 40 a více letBojkoviceČR
85Juraj TóthpůlmaratonM muži 19 - 39 letIvanka pri DunajiSlovenská republika
86Ondřej Dvorský10kmB ženy 19 - 39 letZlínČR
87Šárka ValčíkovápůlmaratonK ženy 40 a více letSlavičínčeská republika
88Filip Zeman10kmF muži 40 - 49 letBrnoČeská republika
89Jaroslav Gajdošík10kmE muži 19 - 39 letFryštákČeská republika
90Jan PražanpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlínČeská Republika
91Alena10kmC ženy 40 a více letSpytihnevČR
92Josef Sába10kmE muži 19 - 39 letSlavičínČeská republika
93Miroslav ZápecapůlmaratonM muži 19 - 39 letVelké KarloviceČR
94Josef HubáčekpůlmaratonN muži 40 - 49 letBílovice 545ČR
95Silvie Malíková10kmB ženy 19 - 39 letPrahaČR
96Magda Bravená10kmC ženy 40 a více letSpytihněv 288ČR
97Karel MachůpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín - MalenoviceČeská republika
98Pavel Fojtů10kmF muži 40 - 49 letValašské KloboukyČR
99Petr VidlářpůlmaratonN muži 40 - 49 letZlín - MalenoviceČeská republika
100Zuzana ŠvehlíkovápůlmaratonJ ženy 19 - 39 letBánovČeská Republika
101Jan MaděričpůlmaratonM muži 19 - 39 letUherské HradištěČeská Republika
102Michal Repta10kmE muži 19 - 39 letBrnoČR
103David Kubičík10kmF muži 40 - 49 letOtrokoviceČR
104Petr FojtíkpůlmaratonO muži 50 - 59 letBrumov-BylniceCzech Republic
105Zdeněk LasákpůlmaratonM muži 19 - 39 letUherský BrodČeská republika
106Tomáš Minařík10kmE muži 19 - 39 letZlín-ŠtípaČeská republika
107Martin Hečko10kmE muži 19 - 39 letZlínČR