Creative Business Cup Czech Republic – vítěz miomove

Projekt “miomove” se 25. září 2018 zúčastnil národního kola soutěže Creative Business Cup, do kterého se zapojilo více než 70 států na pěti kontinentech. Cílem této soutěže je propojit kreativní podnikatele s investory a podpořit jejich vstup na globální trhy. Porota se snažila vybrat projekt, který má potenciál uspět na mezinárodním poli.

miomove patří 1. místo

Tým miomove děkuje všem organizátorům, partnerům, ostatním účastníkům, porotě, divákům a v neposlední řadě skvělému moderátorovi Tomáši Studeníkovi, za maximální podporu.

Národní kolo soutěže Creative Business Cup bylo otevřené všem podnikatelům s životaschopnými nápady. Mezi podporované oblasti patřily kupříkladu design, móda, technologie, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i software, počítačové hry či 3D tiskárny.

Za tímto úspěchem

stojí spousta práce

Našim dalším cílem

je dobýt Kodaň

Výherci národních kol jednotlivých zemí postoupí na mezinárodní finále, které se bude konat v severské metropoli, jejímž nejznámějším symbolem je malá mořská víla sedící na kameni. Ve dnech 26. až 27. listopadu 2018, přímo v Kodani, které je hlavním a největším město Dánska, představí odborné veřejnosti a investorům, svůj nápad a vizi na 72 nejlepších projektů, vybraných napříč pěti kontinenty.

NENECHTE SI UJÍT miomove AKTUALITY